Olimpiada Wiedzy Historycznej

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2017/18.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. J. Piłsudskiego 10 Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 Tomasz Roszak +48.748314477 tomaszroszak@o2.pl 10
Dzierżoniów II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Garncarska 1 mgr Marzena Kudra +48.748314696 Łukasz Kołodziejczyk +48.502291619 kolodziej777@interia.pl 4
Lądek-Zdrój Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Zawady ul. Polna 2 Eleonora Puzio +48.748146319 Urszula Samek +48.724373883 ulasam76@wp.pl 1
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki pl. Klasztorny 7 mgr Halina Tamioła +48.768622758 Joanna Piskorska-Gomoliszek +48.768622758 szkola@1liceum.pl 6
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. J. Słowackiego 4 Marzena Helińska +48.713143280 Krzysztof Szymański +48.669019871 pdm08@op.pl 5
Strzegom Zespół Szkół ul. Krótka 6 Robert Wójtowicz +48.746494871 Marzenna Łaciuk +48.746494871 marzenna.laciuk@zsstrzegom.pl 1
Wałbrzych II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja 34 Robert Wróbel +48.748423592 Urszula Cybulska +48.609663223 cyburszula@vp.pl 3
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza49 Leszek Duszyński +48.713617511 Katarzyna Moskwa +48.501351944 kmoskwa@lo7.wroc.pl 15
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.717986738 Anna Skubisz +48.600261051 anna.skubisz@interia.pl 10
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIII im. Alekandra Fredry ul. gen. Józefa Haukego – Bosaka 33–37 Urszula Spałka +48.717986904 Anna Pandura +48.604629147 anka7713@wp.pl 12
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10 Marek Łaźniak +48.717986890 Anna Rabiega +48.717986890 anna.rabiega@gmail.com 7
Wrocław Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 (C13) Agata Roman +48.713204778 Anna Galar +48.606713047 annagalar@wp.pl 14
razem
7 12             88


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Barcin Zespół Szkół ul. Polna 1 MARZENA WOLSKA +48.523832392 GRAŻYNA SUDOŁ +48.505933143 sek.lo@zsbarcin.pl 1
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28 Piotr Wiśniewski +48.566835451 Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 5
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 16
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 10
Inowrocław III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 53 Krzysztof Nowicki +48.523575407 Roman Burzyński +48.607992977 roman1241@gmail.com 11
Strzelno Zespół Szkół ul. Gimnazjalna 7 Piotr Cieślik +48.323189567 Marian Mikołajczak +48.667677545 marmik111@interia.pl 2
Strzelno Zespół Szkół ul. Gimnazjalna 7 Piotr Cieślik +48.323189567 Marian Mikołajczak +48.667677545 marmik111@interia.pl 2
Szubin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Kcyńska 1 Elżbieta Kłosowska - Hilscher +48.523843942 Beata Łukaszewska +48.668005568 beatka2524@wp.pl 10
Świecie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Kościuszki 6A Ewa Joachimiak +48.523312438 Piotr Kamiński +48.604809239 wormpit@wp.pl 2
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Grunwaldzka 33/35 Urszula Przedpełska +48.566602292 Piotr Sokoll +48.605940405 psokoll@wp.pl 5
razem
7 9             64


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera ul. Szpitalna 14 Marta Klasura +48.825653888 Łukasz Łukiewicz +48.825653888 lukasz.lukiewicz@2lo.chelm.pl 21
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły ul. Piłsudskiego 50 Edyta Fidecka +48.825762146 Anna Patejuk +48.691029081 krol1970@interia.pl 2
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Marek Chodowski +48.606101612 mchodowski@lo01.pl 1
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczyński +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 6
Lublin Prywate Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a Małgorzata Grzechnik +48.815338946 Robert Derewenda +48.506082980 r.derewenda@jadwiga.lublin.pl 1
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie ul. Lipowa 7 zbigniew Jakuszko +48.815321927 Ryszard Kotowski +48.815321927 ryskotowski@vp.pl 2
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego ul. Akademicka 8 Bożena Krupa +48.846392801 Michał Pałczyński +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 3
razem
4 7             36


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Tomasz Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 3
Zielona Góra Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Długa 5 Barbara Bogacz-Szczepańska +48.684544550 Łukasz Szmidt +48.661347796 deky.szmidt@op.pl 3
Żagań Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Banacha Pl. Orląt Lwowskich 4 Mieczysław Śmieszek +48.683772885 Iwona Dulińska-Babiszkiewicz +48.507626430 iwonad5@wp.pl 2
razem
2 3             8


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2 Małgorzata Zaradzka - Cisek +48.426366854 Piotr Sowiński +48.539922483 wujo_sowa1@o2.pl 17
Pabianice I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. Moniuszki 132 Barbara Żwańska +48.422149111 Ireneusz Polit +48.506201390 ireneusz@retsat1.com.pl 9
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 1
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Wiejska 9 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 12
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10 mgr inż. Tomasz Węgrzynowski +48.447245642 Katarzyna Kozioł-Machel +48.668837236 ketim44@wp.pl 7
Tomaszów Mazowiecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 17/25 Tomasz Migała +48.447245308 Piotr Dębicki +48.602273254 piotrdebicki@onet.pl 7
razem
4 6             53


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Biecz Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Tysiąclecia 2 dr Józef Kasprzak +48.134476045 Ewa Knybel +48.516050085 ewarafal1@o2.pl 4
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os. Wysokie 6 Marta Łój +48.126484276 Małgorzata Janczur +48.605967432 m_janczur@poczta.onet.pl 3
Kraków VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej ul. Skarbińskiego 5 Wojciech Zagórny +48.126374291 Bożena Błażejowska +48.605916191 bblazejowska@gmail.com 6
Kraków Zespół Szkół Ogólnokształcących STO im. Juliusza Słowackiego ul. Stradomska 10 Iwo Wroński +48.124216745 Zdzisław Bednarek +48.733674741 zbednarek@sto64.krakow.pl 3
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720424 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 3
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej ul. Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 1
razem
4 6             20


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Długa 35 Joanna Ostrowska +48.256822754 Ewa Gałązka +48.691893323 ewabgalazka@wp.pl 1
Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego ul. Warszawska 25 mgr Ewa Malec +48.486142608 Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek +48.515307234 gosia1748@wp.pl 8
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej ul. Piękna 7 A Joanna Papińska +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 marekpaldyna7@gmail.com 3
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza Al. F. Kobylińskiego Tomasz Wiśniewski +48.243658632 Małgorzata Jarząbek-Kościuk +48.243658632 gosia.jk@op.pl 4
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332404 Grzegorz Kozlowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 2
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 2
razem
6 6             20


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska-Stępień +48.774832162 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 6
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza ul. Mickiewicza 12 Wojciech Surmacz +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 6
Olesno I Liceum Ogólnokształcace im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 14
razem
3 3             26


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1 Adam Tomaszewski +48.166216524 Jadwiga Bereza +48.662217250 jadwiga.bereza@op.pl 7
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara ul. Jana Pawła II 8 Dariusz Fus +48.172271545 Małgorzata Miąso +48.172271545 mmiaso@lo-kolbuszowa.szkoly.itl.pl 2
Łańcut II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół NR 1 im. Janusza Korczaka ul. Grunwaldzka 11 Małgorzata Kupis +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 9
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego ul. 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.017748282 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 3
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Dąbrowskiego 82 mgr Danuta Stępień +48.177482902 Małgorzata Szczupakowska +48.608279807 msz4lo@onet.pl 2
Rzeszów Liceum Ogólnokształcące nr 2 im. płk. Leopolda Lisa - Kuli ul. ks.J. Jałowego 22 Andrzej Szymanek +48.177482840 Katarzyna Sawicka +48.731800724 katarzynabem@o2.pl 2
razem
4 6             25


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11 mgr Dariusz Bossowski +48.856511416 Michał Dobkowski +48.511963804 mich.dobkowski@wp.pl 11
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Marek Kawczyński +48.605229475 mark19@op.pl 23
Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące im. króla Kazimierza Wielkiego ul. Piastowska 5 Antoni Teodor Grodzki +48.857414577 Piotr Liedke +48.605676343 charyton.krzysztof@gmail.com 3
razem
1 3             37


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej ul. Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Małgorzata Ryś- Kiełtyka +48.507057922 gosiarys@op.pl 3
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 Małgorzata Gierszewska +48.523960120 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 5
Chojnice Technikum nr 4 ul. Angowicka 45 Józef Kołak +48.523972471 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Czersk Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola ul. Szkolna 3 Krzysztof Sękielewski +48.523984221 Hieronim Kucharski +48.602299149 hieronim.kucharski@gmail.com 4
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr Władysława Gębika ul. Konarskiego 12 Sebastian Więckowski +48.552793935 Beata Krzeszowska - Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 3
Malbork I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul.17 Marca 6 Hanna Lalak +48.507187276 Agnieszka Tkaczyk +48.503935793 adaweronik@op.pl 3
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława III Krzywoustego ul. Szarych Szeregów 15 Barbara Grędecka +48.598422217 Joanna Iwańska +48.598422217 joanna_iwanska1@tlen.pl 3
Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej ul. Kościuszki 131 Hanna Gałązka-Janas +48.585623091 Aleksandra Marczak +48.605722141 zofia5757@wp.pl 3
Sztum Zespól Szkół im. Jana Kasprowicza ul. Kasprowicza 3 Wiesława Kowalik +48.556404050 Mariusz Krause +48.662048069 jasminowa7@wp.pl 1
Tczew Zespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej ul. Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585301061 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 4
razem
9 10             30


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Będzin II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Teatralna 5 Agnieszka Hetman +48.322674580 Barbara Rudy +48.660910589 rzym33@wp.pl 4
Chorzów Akademicki Zespól Szkół Ogolnokształcących, I Liceum Ogólnoksztalcące im. Juliusza Słowackiego ul. Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 Elwira Płotkowska-Skubała +48.781058994 eskubala@wp.pl 5
Chorzów Publiczne Liceum Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. kard. prym. Augusta Hlonda ul. Kościuszki 11 Wojciech Kolarz +48.322495044 Mariola Przybył +48.888354375 mariola.przybyl@pro.wp.pl 12
Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Plac Wolności 7b Regina Rakowska +48.338521132 Magdalena Żerdik +48.600087638 magdalena.zerdik@op.pl 3
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 agneswiki@o2.pl 20
Częstochowa VII Liceum Ogółnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Nowowiejskiego 18 Barbara Gala-Glińska +48.343245266 Agnieszka Warzecha +48.504126265 agnieszka.warzecha@poczta.onet.pl 11
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego ul. Kopernika 40 Beata Bończak +48.322623093 Małgorzata Sobczyk +48.604616188 considero@wp.pl 9
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8 Adam Sarkowicz +48.322314732 Dorota Majewska +48.503044197 dorotamajewska@vp.pl 8
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej ul. Głowackiego 6 Jolanta Mol +48.322517334 Anna Richter +48.322517334 richter.ania@gmail.com 11
Pszczyna Zespół Szkół nr 1, III Liceum Ogólnokształcące ul. Kazimierza Wielkiego 5 Damian Cieszewski +48.322103620 Elżbieta Jasińska +48.784691586 edelgarda@gazeta.pl 3
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich ul. Kościuszki 41 Tadeusz Chrószcz +48.324222787 Rafał Morawiec +48.609766095 historiarafal2@gmail.com 21
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica Pl. W. Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Sławomira Dziewięcka +48.601358354 sdziewiecka@gmail.com 8
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Piłsudskiego 1 Kazimierz Sporoń +48.322852941 Marlena Karnówka +48.322852941 lostaszic@wp.pl 2
Żywiec Zespół Szkół Gastronomiczno - Ekonomicznych ul. Mickiewicza 6 Adam Zoń +48.338612196 LESZEK CAPUTA +48.338612196 zseg@zseg.zywiec.pl 5
razem
13 14             122


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół ul. Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.737718066 oddziallopuszno@coptiosh.eu 3
Włoszczowa Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego ul. Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Cezary Świetlicki +48.698261684 c.swietlicki@wp.pl 7
razem
2 2             10


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Juliusza Słowackiego ul. Pocztowa 2 Zofia Ostrówka +48.556258910 Monika Andrzejczyk +48.509369765 moniaa36@wp.pl 1
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka ul. Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.552326916 Zdzisław Wielgolaski +48.602622666 wielgolaski12@vp.pl 9
Ełk Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. 11 Listopada 24 Danuta Wojtowicz +48.876216992 Ewelina Ewa Jackiewicz +48.519654903 ewelinkka1985@onet.eu 10
Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida ul. 3 Maja 24 Barbara Przeradzka - Martko +48.564726021 Bartkowski Bartłomiej +48.602358242 bartlomiej.bartkowski14071980@interia.pl 4
Olsztyn Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych ul. Bałtycka 37a Krzysztof Salczyński +48.895275191 Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych +48.895275191 sekretariat@zset.olsztyn.pl 1
Pasłęk I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Grunwaldu ul. Zwycięstwa 28 Elżbieta Wasiuk +48.552481061 Magdalena Bała +48.793097575 zspaslek@tlen.pl 15
razem
5 6             40


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kępno Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego ul. Dąbrowskiego 3 Danuta Stefańska +48.627822294 Renata Jany +48.509206133 rjany@wp.pl 1
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga al. Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Adam Rogalla +48.601588307 adminadam@o2.pl 3
Krotoszyn I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja ul. Kołłątaja1 Elżbieta Płóciennik +48.627253649 Julita Ludwiczak +48.609428302 julita.ludwiczak@liceumkollataj.edu.pl 3
Leszno Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Kopernika ul. Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 6
Ostrów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta ul. Wrocławska 48 Aleksander Ziobro +48.627385528 Donata Konieczna +48.668805446 dona2@tlen.pl 1
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Robert Śniegocki +48.533417073 rotmistrz@wp.pl 6
Poznań IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta ul. Warzywna 24 Krystyna Rachwalik +48.061820363 Paweł Duleba +48.600335133 pawel.duleba@poczta.fm 9
Poznań Liceum Ogólnokształcące im. św. Marii Magdaleny ul. Garbary 24 Lucyna Woch +48.618527705 Ewa Dybowska +48.608063864 ewa.dybowska@marynka.edu.pl 3
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Charlesa de Gaulle'a ul. Tarnowska 27 Andrzej Karaś +48.618798090 Joanna Grabowska +48.668161410 joanna.grabowska@gmail.com 1
Śrem I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Wybickiego ul. Poznańska 11 Piotr Mulkowski +48.612810024 Krzysztof Grzesiak +48.606346532 krzyg0@vp.pl 5
razem
7 10             38


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego ul. Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.943424351 Lechosław Warzyński +48.698757405 oblica@uniwersytetdzieci.pl 11
Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.943424784 Arkadiusz Gryk +48.504351249 a.gryk@gazeta.pl 5
Koszalin Zespól Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika ul. Władysława Andersa 30 mgr Szymon Konefał +48.943422218 Maciej Żytkiewicz +48.609099610 maczyt@wp.pl 2
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I ul. Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 Edyta Ostapkowicz +48.914336117 e.ostapkowicz@lo2.Szczecin.pl 19
Szczecin Liceum Ogólnokształcące Nr 11 ul. Romera 2 Mirosław Mika +48.914394052 Małgorzata Kryk +48.512252550 kryczki@poczta.onet.pl 8
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety ul. Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 18
razem
3 6             63


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
81 109         680