Olimpiada Wiedzy Historycznej

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2016/17.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. J. Piłsudskiego 10 Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 Tomasz Roszak +48.602515054 tomaszroszak@o2.pl 4
Dzierżoniów II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Garncarska 1 Marzena Kudra +48.748314696 Łukasz Kołodziejczyk +48.502291619 kolodziej777@interia.pl 7
Lądek - Zdrój Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Zawady ul. Polna 2 Eleonora Puzio +48.748146319 Urszula Samek +48.724373883 ulasam76@wp.pl 2
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im.T. Kościuszki pl.Klasztorny 7 Halina Tamioła +48.768622758 Joanna Piskorska-Gomoliszek +48.730786650 joanna_pg@o2.pl 6
Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im.Tadeusza Kościuszki Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.713137313 Daria Nowak-Czaban +48.887070749 darianowak11@wp.pl 3
Syców Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Kościelna 12 Brabara Trokowicz +48.627852241 Przemysław Strzelec +48.783988609 p.m.strzelec@gmail.com 1
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr IV im. Stefana Żeromskiego ul. Stacha Świstackiego 12 Małgorzata Górny +48.713435916 Marzena Solnica +48.609512309 ma_sol@o2.pl 1
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza 49 Leszek Duszyński +48.713617511 Katarzyna Moskwa +48.501351944 kmoskwa@lo7.wroc.pl 14
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2A dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 anna.skubisz@interia.pl 8
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brucknera 10 Marek Łaźniak +48.713246900 Anna Rabiega +48.600957858 anna.rabiega@gmail.com 2
Wrocław Zespół Szkół Urszulańskich plac Nankiera 16 Iwona Filipczak +48.713723917 Agata Stężowska +48.713723917 agatastezowska@wp.pl 2
razem
6 11             50


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28 Piotr Wiśniewski +48.566835451 mgr Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 3
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 21
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 5
Świecie nad Wisłą Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Kościuszki 6A Ewa Joachimiak +48.507141561 Piotr Kamiński +48.604809239 wormpit@wp.pl 3
Toruń VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Grunwaldzka 33/35 Urszula Przedpełska +48.566602290 Piotr Sokoll +48.566602292 zsps@pro.onet.pl 5
razem
4 5             37


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Biłgoraj Liceum Ogólnokształcące im. ONZ ul. T. Kościuszki 41 Marian Klecha +48.846860442 Jan Maciocha +48.600778034 janmaciocha@interia.pl 2
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera ul. Szpitalna 14 Marta Klasura +48.825653888 Łukasz Łukiewicz +48.696177017 lukasz.lukiewicz@2lo.chelm.pl 10
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły ul. Piłsudskiego 50 Edyta Fidecka +48.825762146 Anna Patejuk +48.691029081 krol1970@interia.pl 3
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Marek Chodowski +48.606101612 chodowskimarek@gmail.com 1
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczyński +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 7
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek SAC +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 8
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 7
Lublin Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki ul. Zemborzycka 82 mgr Iwonna Szołno +48.817440951 Dawid Gutek +48.784936472 dawid.gutek@wp.pl 12
Świdnik II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Wojska Polskiego 27 Ryszard Borowiec +48.817514247 Piotr Jusiński +48.663768969 nagato@interia.pl 3
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego ul. Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Michał Pałczyński +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 8
razem
6 10             61


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Nowa Sól Liceum ogólnokształcące Krzysztof Kamil Baczyński Gimnazjalna 9 Ewa Zacłona +48.684583895 Beata Jasińska +48.606807706 b.jasinska1@wp.pl 5
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego ul. J. Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krzysztof Ciałowicz +48.609057864 corpus1@o2.pl 7
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Tomasz Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 3
Zielona Góra V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego Świętej Kingi 1 Kamilla Witucka +48.684707010 Sylwia Jakóbczak-Muszyńska +48.600966639 sylwianna@op.pl 1
Zielona Góra VII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych im. J. Dąbrowskiego ul. Wyspiańskiego 21 dr Beata Joksz- Skibińska +48.684512050 Magdalena Dzieciątkowska +48.600110151 magmag63@wp.pl 12
Zielona Góra Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Długa 5 Barbara Bogacz-Szczepańska +48.684544550 Anna Ruta-Suwała +48.503513819 annasuwala2@o2.pl 3
razem
2 6             31


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Pabianice I Liceum Ogólnokształcące Jędrzej Śniadecki Moniuszki 132 Alicja Bujacz +48.422149111 Ireneusz Polit +48.506201390 ireneusz@retsat1.com.pl 7
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Henryka Sienkiewicza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 6
Skierniewice Zespół Szkół nr 4 w Skierniewicach ppłk. pil. Romuald Suliński Podkładowa 2 Darosław Sadowski +48.468331020 Jolanta Strojek +48.794374599 jolstr@gmail.com 7
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10 Tomasz Węgrzynowski +48.447245642 Katarzyna Kozioł-Machel +48.668837236 ketim44@wp.pl 2
razem
3 4             22


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorlice I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach Marcin Kromer Marcina Kromera 1 Jan Drożdż +48.183535185 Jerzy Tomasik +48.604169592 tomas57@vp.pl 4
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os. Wysokie 6 Marta Łój +48.126484276 Małgorzata Janczur +48.605967432 m_janczur@poczta.onet.pl 5
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720424 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 6
Nowy Sącz Społeczne Liceum "Splot" z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego ul. Limanowskiego 7 Beata Załubska +48.184434339 Beata Budzik +48.604579371 beatabudzik@gmail.com 2
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej ul. Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 1
Rabka - Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera ul. Jana Pawła II 41 Marek Świder +48.182677030 Anna Morawska +48.504280657 annodob3@wp.pl 6
razem
6 6             24


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach Stefan Czarniecki Warszawska 25 Ewa Malec +48.486142608 Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek +48.515307234 gosia1748@wp.pl 4
Lipsko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Pawła Jana II Zwoleńska 12 Mieczysław Mejzner +48.483780137 Beata Michalec +48.733247588 belcia72@gmail.com 2
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej ul. Piękna 7a Joanna Papińska +48.257585102 MAREK PAŁDYNA +48.505592285 marekpaldyna7@gmail.com 6
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza Kobylińskiego 25 Tomasz Wisniewski +48.243658632 Małgorzata Jarząbek-Kościuk +48.504064117 gosia.jk@op.pl 19
Siedlce II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi Prusa 12 Agnieszka Borkowska +48.257943470 Barbara Kodzis +48.600383751 b.kod@onet.eu 5
Szymanów Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej ul. Szkolna 2 mgr Marta Ciebiera +48.468649111 dr Agnieszka Sławińska +48.517261109 superslawinska@wp.pl 2
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332414 GRZEGORZ KOZŁOWSKI +48.697940157 liceum64@poczta.onet.pl 5
Warszawa LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 Krzysztof Mirowski +48.226297063 Monika Wojtaś +48.226297063 monika.wojtas@autograf.pl 5
Warszawa X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie Woronicza 8 Ewa Burzyk +48.228540910 Ewa Rożek +48.694317830 ewarozek@wp.pl 4
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 3
razem
7 10             55


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn - Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska-Stępień +48.774832162 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 5
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie Jarosław Iwaszkiewicz Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 12
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marerk Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 15
Olesno Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogolnokształcących im. Mikołaja Kopernika ul Powstańców Śląskich 24 Dorota Mielczarek- Koziołek +48.343582068 Bożena Koj +48.601544753 bozenkakoj@interia.pl 3
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Dubois 28 mgr Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.774536406 maciejskoczylas@wp.pl 5
Opole Zespół szkół Ogólnokształcących Nr I im. Mikołaja Kopernika ul. Licealna 3 Zofia Godlewska +48.774742944 Bożena Olszewska +48.502139475 bozenao1@interia.pl 7
razem
4 6             47


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Brzozów Zespół Szkół Ogólnokształcących Prof. Waleriana Pańki 2 Dorota Kamińska +48.134341774 Katarzyna Wawrzak +48.500252831 katarzynawaw@poczta.onet.pl 9
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1 Adam Tomaszewski +48.166216524 Jadwiga Hołówka +48.660492054 j_holowka@tlen.pl 1
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara ul. Jana Pawła II 8 Dariusz Fus +48.172272545 Małgorzata Miąso +48.503902829 mmiaso@lo-kolbuszowa.szkoly.itl.pl 2
Łańcut I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza ul. Mickiewicza 3 Robert Szura +48.172252961 Małgorzata Szmuc +48.607941907 gosiaszmuc@wp.pl 1
Przeworsk Liceum Ogólnokształcące Władysław Jagiełło Szkolna 6 Piotr Kuc +48.166487969 Małgorzata Jakubowska +48.604381387 mal_j@op.pl 4
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcace im. ks. Stanisława Konarskiego ul. 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.177482820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 3
Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa - Kuli ul. Księdza Jałowego 22 Andrzej Szymanek +48.177482824 Barbara Popieluch +48.600888735 barbara.popieluch@gmail.com 2
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Dąbrowskiego 82 mgr Danuta Stępień +48.177482902 Małgorzta Szczupakowska +48.609279807 msz4lo@onet.pl 2
Tarnobrzeg Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica ul. Kopernika 1 mgr inż. Teresa Żyguła +48.158221216 Leszek Jasiński +48.600978837 lj1312@op.pl 1
razem
7 9             25


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku Księżna Anna z Sapiehów Jabłonowska Narewska 11 Dariusz Bossowski +48.856511416 Alicja Potocka +48.517225246 potocka.alicja@gmail.com 4
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Marek Kawczyński +48.605229475 mark19@op.pl 14
Białystok VII LO w Białymstoku im. Nauczycieli Tajnego Nauczania ul. Wierzbowa 7 Jerzy Nowik +48.856649338 Barbara Błaszczyk +48.690486524 webian@op.pl 2
razem
1 3             20


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej ul. Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Małgorzata Ryś-Kiełtyka +48.507057922 gosiarys@op.pl 3
Chojnice Technikum nr 4 ul. Angowicka 45 Józef Kołak +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Czersk Liceum Ogólnokształcące im. W. Pola w Czersku Wincenty Pol Szkolna 3 Hieronim Kucharski +48.523984221 Hieronim Kucharski +48.602299149 hieronim.kucharski@gmail.com 4
Gdynia Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych ul. Sambora 48 Marian Deręgowski +48.586208515 Helena Kowalska +48.586208515 ksiegowosc@zschie.pl 5
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr. Władysława Gębika ul. Konarskiego 12 Sebastian Więckowski +48.552793935 Piotr Tomczak +48.509657025 tompiotr1@wp.pl 3
Kwidzyn Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów ul. Chopina 4 Marzenna Czyżewska +48.552612287 Enerlich Katarzyna +48.602313486 kasiaene@vp.pl 2
Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej Kościuszki 131 Hanna Gałązka-Janas +48.585623092 Aleksandra Marczak +48.605722141 zofia5757@wp.pl 2
Sztum Zespół Szkół w Sztumie im. Jana Kasprowicza Kasprowicza 3 Wiesława Kowalik +48.556404050 Mariusz Krause +48.662048069 jasminowa7@wp.pl 3
Tczew II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie Jan III Sobieski Królowej Marysieńki 10 Dorota Kościjańczuk +48.585316960 Andrzej Demski +48.518140103 demski_andrzej@wp.pl 3
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Licum Ogólnokształcące im. Świętej Jadwigi Królowej ul. Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585301061 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 14
razem
8 10             40


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chorzów Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Dąbrowskiego Przemysław Fabjański +48.322411712 Elwira Płotkowska - Skubała +48.781058994 eskubala@wp.pl 6
Chorzów Publiczne Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda ul. T. Kościuszki 11 Wojciech Kolarz +48.322495044 Mariola Przybył +48.888354375 mariola.przybyl@pro.wp.pl 9
Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Plac Wolności 7b Regina Rakowska +48.8521132__ Dariusz Sikora +48.601485270 halinas2@gazeta.pl 3
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 agneswiki@o2.pl 8
Częstochowa VI Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego ul. Łukasińskiego 40 Tadeusz Kałużny +48.343231163 Aneta Szczepańska +48.505069932 aneta.152@wp.pl 1
Częstochowa VII Liceum Ogólnokształcące Mikolaj Kopernik Nowiejskiego 18 Barbara Gala Glińska +48.343245266 Agnieszka Warzecha +48.504126265 agnieszka.warzecha@poczta.onet.pl 18
Częstochowa Zespół Szkół im. dr Wladyslawa Biegańskiego ul. Dąbrowskiego 75 Jan Randak +48.034361118 Alina Pelc-Eliasz +48.604596219 alin35@interia.pl 3
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego Walerian Łukasiński ul. Kopernika 40 Beata Bończak +48.322623093 Małgorzata Sobczyk +48.604616188 considero@wp.pl 5
Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształcących NR 10 - I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8 Adam Sarkowicz +48.322314732 Dorota Majewska +48.503044197 dorotamajewska@vp.pl 2
Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego Harcerska 12 Jerzy Maduzia +48.324717264 Ewa Kubińska +48.512921516 ewka.kub@wp.pl 12
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Głowackiego 6 Jolanta Mol +48.322517334 Anna Richter +48.506221924 richter.ania@gmail.com 6
Pszczyna Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, III Liceum Ogólnokształcące Kazimierza Wielkiego 5 Damian Cieszewski +48.322103620 Elżbieta Jasińska +48.784691586 edelgarda@gazeta.pl 3
Rybnik Zespół Szkół nr 1 w Rybniku Powstańcy Śląscy T. Kościuszki 41 Tadeusz Chrószcz +48.324222787 Stanisław Kucharczak +48.668779208 kucharczaks@yahoo.com 2
Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater Parkowa 1 Dorota Leszczyńska +48.322664535 Katarzyna Uliniarz +48.696441912 katarzyna.uliniarz.2lo@gmail.com 1
Sosnowiec Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 im. Stanisława Staszica Plac Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Sławomira Dziewięcka +48.601358354 sdziewiecka@gmail.com 11
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego Kazimierz Sporoń +48.322852941 Marlena Karnówka +48.605301241 marlen.karnowka@gmail.com 4
Tychy I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego ul. J.Korczaka 6 Joanna Wojtynek +48.322273634 Lucyna Staniczek +48.667750425 lucyna.staniczek@gmail.com 1
Wisła Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich im W .Reymonta w Wiśle Władysław S. Reymont ul. Reymonta 2 Beata Iwaniuk +48.338552474 Henryk Podżorski +48.660242462 henrykp1@wp.pl 3
razem
15 18             98


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Łopuszno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 ul. Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.737718066 piotr.j.starzyk@interia.pl 1
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego ul. Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Cezary Świetlicki +48.698261684 c.swietlicki@wp.pl 1
razem
2 2             2


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Juliusza Słowackiego ul. Pocztowa 2 Zofia Ostrówka +48.556258910 Monika Andrzejczyk +48.509369765 moniaa36@wp.pl 2
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. króla Kazimierza Jagiellończyka ul. Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.556258881 Marek Nowosad +48.605353586 sekretariat@zso2.elblag.pl 1
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące Wojciech Kętrzyński Traugutta 1 Iwona Rosa +48.874282230 Marek Cieślewicz +48.604101965 cieslewicz.marek@gmail.com 3
Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół im. C. K. Norwida Cyprian Kamil Norwid ul. 3 Maja 24 Barbara Przeradzka - Martko +48.564726020 Bartłomiej Bartkowski +48.602358242 izacyb3@interia.pl 3
Olecko Zespół Szkół Technicznych Plac Zamkowy 2 Andrzej Paweł Gorlo +48.875202253 Dariusz Nalewajko +48.506749108 zst.nalewajko@wp.pl 1
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 3
Olsztyn Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych Bałtycka 37a Krzysztof Salczyński +48.895275191 Danuta Łokuciejewska +48.666056076 nuta222@wp.pl 3
Pasłęk Zespół Szkół w Pasłęku ul. Zwycięstwa 28 Katarzyna Panimasz +48.552481061 Katarzyna Panimasz +48.692592267 k.panimasz@zspaslek.edu.pl 3
razem
6 8             19


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kępno Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego Dąbrowskiego 3 Danuta Stefańska +48.627822294 Renata Jany +48.509206133 rjany@wp.pl 10
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im.Oskara Kolberga Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Adam Rogalla +48.601588307 adminadam@o2.pl 5
Leszno I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich ul. Kurpińskiego 1 Barbara Kochanek +48.655299425 Elżbieta Bardzka +48.660461464 elabardzka@wp.pl 3
Leszno Zespół Szkół nr 2 Mikołaj Kopernik B. Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 11
Poznań II LO Poznań Im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Robert Śniegocki +48.533417073 rotmistrz@wp.pl 3
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Charles de Gaulle'a ul. Tarnowska 27 Andrzej Karaś +48.618798090 Joanna Grabowska +48.668161410 joanna.grabowska@gmail.com 1
Śrem Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego ul. Poznańska 11 Piotr Mulkowski +48.612810024 Krzysztof Grzesiak +48.606346532 krzyg0@vp.pl 5
razem
5 7             38


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białogard Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Dąbrowszczaków 14 Danuta Kuklinowska +48.943122035 Iwona Markowska +48.784053013 iwonamarkowska75@gmail.com 2
Gryfice Liceum Ogólnokształcące im. Boleslawa Chrobrego ul. Wałowa 18 Jolanta Folwarska +48.913842670 Elżbieta Szymańska +48.798726260 easzymanscy@o2.pl 1
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego ul. Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.094342435 Zbigniew Hansz +48.503176168 zbigniew.hansz@wp.pl 10
Koszalin Katolickie Gimnazjum ul. ks. St. Staszica 38 Ks. Kazimierz Bednarski +48.943454123 Teresa Wiśniewska +48.696920478 szk_katolicka.koszalin@interia.pl 1
Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.943424784 Arkadiusz Gryk +48.504351249 a.gryk@gazeta.pl 1
Koszalin Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika ul. Władysława Andersa 30 Szymon Konefał +48.943422218 Maciej Żytkiewicz +48.609099610 maczyt@o2.pl 3
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I ul. Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 Edyta Ostapkowicz +48.695308568 edyta.ostapkowicz@wp.pl 20
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety ul. Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 15
razem
5 8             53


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
87 123         622