Olimpiada Wiedzy Historycznej

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2015/16.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego ul. H. i W. Tyrankiewiczów Cezary Czernatowicz +48.757323193 Edward Florków +48.504959590 edef@o2.pl 4
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego J. Piłsudskiego 10 mgr Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 Tomasz Roszak +48.602515054 tomaszroszak@o2.pl 4
Jelenia Góra I Liceum Ogólnokształcące Stefan Żeromski Kochanowskiego 18 Eulalia Kłodawska-Szwajcer +48.757677700 Mariusz Kokotowski +48.606904284 mariuko@poczta.onet.pl 20
Lądek - Zdrój Liceum Ogólnokształcce im. Andrzeja Zawady Polna 2 Eleonora Puzio +48.748146319 Urszula Samek +48.724373883 ulasam76@wp.pl 10
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki pl. Klasztorny 7 Halina Tamioła +48.768622758 Joanna Piskorska-Gomoliszek +48.730786650 joanna_pg@o2.pl 10
Lubin II Liceum Ogólnokształcące Niepodległości 31 Jolanta Dubińska +48.768497266 Agnieszka Winiarska +48.506029166 awiniar@o2.pl 18
Mirsk Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów II Armii Wojska Polskiego ul.Wodna 2 Paweł Śliwiński +48.757834250 Magda Krajewska - Siemek +48.884986259 magdakrajewskasiemek@gmail.com 5
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego J. Słowackiego 4 Marzena Helińska +48.713143280 Anetta Grzesik- Robak +48.512480247 anettarobak@wp.pl 4
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 Robert Wójtowicz +48.746494870 Marzenna Łaciuk +48.603961598 marzenna@archbud.com.pl 4
Strzegom Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego T. Kościuszki 31 Tomasz Marczak +48.748550233 Kamila Mazur +48.691463838 panikamilam@gmail.com 5
Syców Liceum Ogólnoksztacące im. Tadeusza Kościuszki Kościelna 12 Barbara Trokowicz +48.627852241 Malgorzata Herbeć +48.513143009 herbecgosia@wp.pl 4
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza 49 mgr Leszek Duszyński +48.713617511 Katarzyna Moskwa +48.713617511 kmoskwa@lo7.wroc.pl 15
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 ania_skubisz@interia.pl 20
Wrocław Liceum Sióstr Urszulanek U.R. Pl. Bpa Nankiera 16 Iwona Filipczak +48.713723917 Agata Sężowska +48.713723917 agatastezowska@wp.pl 14
Żmigród Powiatowy Zespół Szkół im.Jana Pawła II Willowa 5 Jan Czyżowicz +48.713853666 Mariusz Stach +48.713853666 mastamo@o2.pl 4
razem
12 15             141


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Barcin Liceum Ogólnokształcące Polna 1 Tomasz Woźnicki +48.523832392 Grażyna Sudoł +48.505933143 grazynaesudol@gmail.com 4
Bydgoszcz Zespół Szkół Medycznych VIII Liceum Ogólnokształcące Swarzewska10 Aldona Sobień +48.523423753 Marzena Wolschlaeger +48.883170768 marzenawolschlaeger@gmail.com 6
Choceń Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kard. S. Wyszyńskiego SIKORSKIEGO 12 Tamara Mikołajczak +48.542846714 BOGUMIŁA KUBISZTAL +48.782512619 b.k121@wp.pl 7
Golub-Dobrzyń Zespół Szkól nr 1 im. Anny Wazówny PTTK 28 mgr Elżbieta Kochner +48.566835451 Monika Kwidzyńska +48.504093615 kwidzun@interia.pl 20
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 30
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 WALDEMAR WĄŚNIEWSKI +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 16
Mogilno Zespół Szkół Dworcowa 9 Zbigniew Grzechowski +48.523152664 Renata Lepsza +48.607210153 renatalepsza@wp.pl 10
Przemystka Zespół Szkół - Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Ziemi Kujawskiej Przemystka 21 Jacek Malinowski +48.542853665 Mariusz Bentkowski +48.604771748 m.bentkowski@wp.pl 5
Szubin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Kcyńska 2 Elżbieta Kłosowska-Hilscher +48.523843942 Beata Łukaszewska +48.668005568 beatka2524@wp.pl 6
Świecie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Kościuszki 6A Ewa Joachimiak +48.523312438 Piotr Kamiński +48.604809239 wormpit@wp.pl 6
Toruń Zespół Szkół Ekonomicznych gen. Elżbiety Zawackiej Grunwaldzka 39 Grażyna Żołnierkiewicz +48.566544630 Anna Grala +48.725237575 anna.grala@buziaczek.pl 30
Toruń Zespół Szkół Inżynierii Środowiska im. gen. Ignacego Prądzyńskiego Batorego 43/49 mgr inż. Józef Pyrczak +48.566231338 Małgorzata Sobczak +48.697189916 m.sobczak@masterbit.pl 4
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące Ul. Grunwaldzka 33/35 mgr Urszula Przedpełska +48.566602290 Piotr Sokoll +48.566602292 psokoll@wp.pl 15
Włocławek Technikum Nr 1 Nowomiejska 25 Jan Stasiowski +48.542323204 Ireneusz Zajączkowski +48.698428920 irekzbiskupina@wp.pl 8
Włocławek Zespół Szkół Elektrycznych Toruńska 77/83 Piotr Człapiński +48.542362225 Agnieszka Chmielewska +48.503022827 a.chmielewska2013@gmail.com 5
Włocławek Zespół Szkół Samochodowych im.Tadeusza Kościuszki Leśna 1A Ryszard Suwała +48.542325813 Bożena Piętowska +48.664876181 bozenapietowska@op.pl 5
Żnin Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Karłowskiej Browarowa 14 Leszek Kowalski +48.523020116 Marek Góralski +48.523020116 zsp@znin.pl 4
razem
12 17             181


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Annopol Zespół Szkół im. Jana Pawła II Kościuszki 22 Elżbieta Gasiorowska +48.158613582 Katarzyna Nowak +48.693638938 kk.nowak@interia.pl 15
Biłgoraj II Liceum Ogólnokształcące im. ONZ Tadeusza Kościuszki 41/43 Marian Klecha +48.846860442 Jolanta Rycyk +48.846860442 jolantarycyk@op.pl 10
Chełm I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Stefana Czarnieckiego 8 Teresa Kiwińska +48.825653885 Małgorzata Kość +48.608840951 2styczen@wp.pl 5
Chełm Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa Sienkiewicza 22 Edyta Chudoba +48.825655254 Witold Nowak +48.512083824 witnow78@gmail.com 7
Janów Lubelski Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza Jana Pawła II 1 Alicja Gąbka +48.158720356 Maria Krzosek +48.512098002 makrzo@wp.pl 6
Kijany Zespół Szkół Rolniczych Kijany 19 Jan Trojak +48.516858449 KATARZYNA PĘDZISZ +48.516858449 Kate_1979@o2.pl 15
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Wladysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Edyta Fidecka +48.825762146 Anna Patejuk +48.691029081 krol1970@interia.pl 11
Lubartów Zespół Szkół nr 2 Chopina 6 Anna Wójtowicz +48.818550110 Artur Staszek +48.502103502 arturstaszek@op.pl 8
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczyński +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 15
Lublin Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 4
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. Andrzej Zelek +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 25
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 25
Lublin VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Farbiarska 8 Małgorzata Markowska +48.815326512 Agnieszka Stadnicka +48.504189905 sanieszka73@wp.pl 10
Lublin Zespół Szkół Ekonomicznych im. Augusta i Juliusza Vetterów Bernardyńska 14 Marzenna Modrzewska-Michalczyk +48.815325313 Tadeusz Bystryk +48.607276163 tadeuszbystryk@wp.pl 4
Lublin Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II ul. Elsnera 5 Marian Klimczak +48.817404019 Marzena Borkowska +48.507183438 mborkowska@zs5.lublin.pl 30
Łuków Zespoł Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta Międzyrzecka 70 Anna Pietrzak +48.257980603 Arkadiusz Koboj +48.504240345 arek.koboj@gmail.com 10
Świdnik II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego Wojska Polskiego 27 Ryszard Borowiec +48.817514247 Piotr Jusiński +48.663768969 nagato@interia.pl 6
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Paulina Adamowicz +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 48
razem
11 18             254


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Przemysłowa 22 Tomasz Pluta +48.957228438 Barbara Kaproń +48.604449933 kapronbarbara@gmail.com 4
Nowa Sól Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Gimnazjalna 9 Ewa Zacłona +48.684583895 Joanna Wojtasik +48.661880812 jjm86@o2.pl 6
Zielona Góra ZSA - IV Liceum Ogólnokształcące im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 10
Żary Społeczne Liceum Ogólnokształcące 11 Listopada 33 Wiktor Polakowski +48.068363693 Piotr Partyka +48.608118175 12piotr@wp.pl 5
razem
4 4             25


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kutno I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Dąbrowskiego 1 Przemysław Zawadzki +48.243558080 Emila Konwerska +48.691391864 e1m2i3l4a5@interia.pl 20
Kutno Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Stazica Oporowska 7 Janusz Pawlak +48.242542397 Paweł Babecki +48.509899475 pawelb65@o2.pl 5
Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Kopernika 2 M. Zaradzka-Cisek +48.426366854 Piotr Sowiński +48.539922483 wujo_sowa1@o2.pl 20
Opoczno Zespół Szkół Ogólnoształcących im. Stefana Żeromskiego Żeromskiego 3 Małgorzata Mróz-Duda +48.447552700 Jacek Pluciński +48.509148523 jacek.plucinski@op.pl 4
Pabianice I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego Moniuszki 132 Alicja Bujacz +48.422149111 Ireneusz Polit +48.506291390 ireneusz@retsat1.com.pl 5
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 4
Radomsko Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. prof. J. Groszkowskiego Narutowicza 12 Adam Jałkiewicz +48.446832673 Elżbieta Kawczak +48.604690260 elakawczak@wp.pl 6
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Henryka Sienkiewcza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 5
Skierniewice Zespoł Szkół nr 4 im. ppłk. Romualda Sulińskiego 2 Darosław Sadowski +48.794374599 Jolanta Strojek +48.794374599 jolstr@gmail.com 4
razem
6 9             73


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kęty Powiatowy Zespół Nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej Kościuszki 29 Grażyna Mojżesz-Wlazły +48.338453072 Jarosław Gugulski +48.338453072 sekretariat@dabrowska.info 10
Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego plac Na Groblach 9 mgr inż. Jacek Kaczor +48.124229679 Grzegorz Janowski +48.660790099 janowskitanit@interia.eu 13
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Stradomska 3 Iwo Wroński +48.124216745 Zdzisław Bednarek +48.733674741 zbednarek@sto64.krakow.pl 5
Kraków Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Akacjow 5 o. Edward Kryściak +48.124123363 Janusz Podwika +48.501671297 jpodwika@liceum.pijarzy.pl 15
Kraków Zespół Szkół Budowlanych Przyzakładowych Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego Chemobudowa Kraków SA Os. Urocze 13 Marian Bednarek +48.126441944 Sabina Bałas +48.695229106 sabinabalas@gmail.com 5
Mszana Dolna Zespół Szkół nr 1 Matejki 11 Elżbieta Magierska +48.183310283 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 8
Myślenice ZSP MSG im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720820 Ryszard Róg +48.663443534 modidz@zsp.edu.pl 5
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 10
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Korczaka 7 Piotr Grojec +48.327546035 Karol Szotek +48.502386060 hubert02@op.pl 8
Oświęcim Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych Bema 8 Jacek Stoch +48.338424566 Joanna Smrek +48.696075401 asmrek@gmail.com 6
Rabka Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera Jana Pawła II 41 Marek Świder +48.182676030 Leszek Świder +48.609548144 leszek.swider@rada.nowotarski.pl 5
razem
7 11             90


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chorzele Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta Szkolna 4 Krzysztof Milewski +48.297515024 Adam Brosch +48.664546042 adambrosch@interia.pl 10
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Długa 35 Joanna Ostrowska +48.256822754 Ewa Gałązka +48.691893323 ewabgalazka@wp.pl 5
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7A Joanna Papińska +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 13dhkaldera@wp.pl 5
Mińsk Mazowiecki Zespół Szkól Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4 Małgorzata Beczek +48.257582564 Anna Smater-Nagraba +48.607780118 a.smater@wp.pl 27
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza Al. F. Kobylińskiego 25 Tomasz Wiśniewski +48.242623347 Małgorzata Jarząbek-Kościuk +48.504064117 gosia.jk@op.pl 10
Przysucha Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II Al. Jana Pawła II 13 Zofia Szymańska +48.486752570 Sławomir Wiktorowicz +48.508258594 wiktor.wektor@interia.pl 6
Pułtusk Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi Piotra Skargi 2 Barbara Meredyk +48.236920171 Anna Krawczyńska +48.669430800 adk10@poczta.onet.pl 15
Radom II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Kusocińskiego 8 Dariusz Żytnicki +48.483641819 zbigniew Sompolski +48.698520079 z.sompolski@2lo.radom.pl 38
Radom IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im dra Tytusa Chałubińskiego Mariacka 25 Bożena Szulczyk +48.483627485 Marcin Kamańczyk +48.608295527 kamanus@interia.pl 7
Siedlce II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigii Prusa 12 Agnieszka Borkowska +48.257943470 Barbara Kodzis +48.600383751 b.kod@onet.eu 8
Sobolew Zespoł Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki T.Kościuszki 19 Leszek Urawski +48.256825049 Anna Ruciński +48.531397842 a_rucinska7@wp.pl 10
Szymanów Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej Szkolna 2 Marta Ciebiera +48.468649111 Dr Agnieszka Sławińska +48.517261109 superslawinska@wp.pl 5
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332404 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 14
Warszawa Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof.dr. Stanisława Kluźniaka Szanajcy 5 mgr inż. Małgorzata Augustowska +48.226194713 Iwona Nowakowska +48.698797833 iwona.nowakowska85@gmail.com 4
Warszawa X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Woronicza 8 Ewa Burzyk +48.228540910 Ewa Rożek +48.694317830 ewarozek@wp.pl 4
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226209968 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 12
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 15
Warszawa XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Wiktorska 99 Jerzy Kunicki +48.228442921 Izabela Jasińska +48.228442921 lo28@poczta.internetdsl.pl 4
Warszawa Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika Stawki 10 Dorota Lipińska +48.228311683 Agnieszka Biernacka +48.668336964 aga.bec@gmail.com 15
Żuromin Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej Wyzweolenia 61 mgr Wojciech Gralewski +48.236572219 Hanna Śliwińska +48.500201627 hannas1@buziaczek.pl 15
razem
12 20             229


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska - Stępień +48.077483216 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 40
Krapkowice Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich Zamkowa 5 Janina Barbara Kos +48.774661338 Marcin Sułkowski +48.608296652 marcinsulkowski@gmail.com 4
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 12
Olesno Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika ulica Powstańców Śląskich 4 Dorota Mielczarek- Koziołek +48.343582068 Bożena Koj +48.601544753 bozenkakoj@interia.pl 5
Olesno ZS - I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 25
Opole Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Tadeusza Kościuszki 39-41 mgr Dariusz Dobrowolski +48.774544524 Dariusz Dzionek +48.530928270 dariusmorn@onet.eu 10
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I im. Mikołaja Kopernika Licealna 3 Zofia Godlewska +48.774742944 Bożena Olszewska +48.502139475 sekretariat@zso1.opole.pl 12
Opole ZSO - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Dubois 28 Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.608538329 maciejskoczylas@wp.pl 25
Strzelce Opolskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Powstańców Śl. 3 Halina Kajstura +48.774612701 Andrzej Jadowski +48.691714260 ajadowski@o2.pl 10
razem
6 9             143


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Grębów Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka Rynek 393 Krystyna Chmura +48.158112816 Izabela Pędziwiatr +48.697123459 izapedziwiatr@poczta.onet.pl 9
Jarosław Zespół Szkół Drogowo - Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego ul. Św. Ducha 1 Tadeusz Panek +48.166213282 Gabriela Duda +48.607795100 Adin0@op.pl 20
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1 Adam Tomaszewski +48.166216524 Jadwiga Bereza +48.662217250 jadwiga.bereza@op.pl 10
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II 8 Dariusz Fus +48.172271545 Małgorzata Miąso +48.698841018 mmiaso@lo-kolbuszowa.szkoly.itl.pl 7
Łańcut Zespół Szkół Nr 1 - II LO im. Janusza Korczaka Grunwaldzka 11 Mariusz Duliban +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 50
Mielec Zespół Szkół Technicznych Kazimierza Jagiellonczyka3 Mariusz Wojciechowski +48.177881311 Maria Rejman +48.177889134 marejman@interia.pl 6
Przeworsk Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Szkolna 6 Piotr Kuc +48.166487969 Małgorzata Jakubowska +48.604381387 mal_j@op.pl 6
Rymanów Zespół Szkół Publicznych - Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Szkolna 2 mgr Elżbieta Nadziakiewicz +48.134355050 dr Beata Suwała - Szczechowska +48.793309300 suwalab@op.pl 10
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.177482820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 10
Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa - Kuli ul. Księdza Jałowego 22 Andrzej Szymanek +48.177482840 Barbara Popieluch +48.600888735 barbara.popieluch@gmail.com 10
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Dąbrowskiego 82 Danuta Stępień +48.177482902 Małgorzata Szczupakowska +48.608279807 msz4lo@onet.pl 10
Rzeszów Zespół Szkół Elektronicznych Hetmańska 120 Jerzy Dudzic +48.177483040 Elżbieta Dróbek +48.784572366 edrobek@wp.pl 4
razem
8 12             152


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Marek Kawczyński +48.605229475 mark19@op.pl 10
Białystok Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO Fabryczna 10 Ewa Maria Drozdowska +48.856754900 Marek Dawidziuk +48.511448201 marek1405@wp.pl 5
Białystok ZSO 9 - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 90
Bielsk Podlaski II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza Kopernika 4 Andrzej Stepaniuk +48.858332142 Włodzimierz Wawulski +48.504122366 wlodzimierz_wawulski@vp.pl 5
razem
2 4             110


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej ul. Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Ireneusz Klaman +48.598226920 dyrekcja@lo.bytow.pl 4
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Małgorzata Gierszewska +48.523960120 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 4
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” Koscierska 11 Jan Semrau +48.523973072 Joanna Barszczewska +48.502601256 joannabar1@wp.pl 4
Czersk Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola Szkolna 3 Ryszard Kuchta +48.523984221 Hieronim Kucharski +48.602299149 hieronim.kucharski@gmail.com 7
Człuchów Zespół Skół Agrobiznesu ul.Parkowa 2 Elżbieta Włodarczyk +48.598342507 Agnieszka Władyczak +48.602680151 nesi19@wp.pl 4
Gdańsk Gdańskie Liceum Autonomiczne Osiek 11/12 Monika Biblis +48.583014951 Cezary Tulin +48.600472168 cezarytulin@gmail.com 30
Gdańsk III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte Topolowa 7 Bożena Ordak +48.583410671 Cezary Tulin +48.600472168 cezarytulin@gmail.com 20
Gdańsk Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku Podwale Staromiejskie 51/52 Jadwiga Piechowiak +48.583011377 Elżbieta Michalska +48.500071037 e.michalska@zsl.gda.pl 4
Gdynia Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych ul. Sambora 48 Marian Deręgowski +48.586208515 Helena Kowalska +48.586208515 helsol@o2.pl 5
Kartuzy Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Hieronina Derdowskiego ul.Klasztorna 4 Maria Mejer- Kobiela +48.586810434 Edyta Januszewska +48.609506679 edytajanuszewska7@wp.pl 30
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława Gębika dawne Polskie Gimnazjum Konarskiego 12 Mariusz Wesołowski +48.552793935 Beata Krzeszowska-Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 12
Kwidzyn II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Słoneczna 2 Piotr Wiśniewski +48.556451919 Jarosław Braun +48.607612032 jbraun@o2.pl 5
Kwidzyn Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów Chopina 4 Marzenna Czyżewska +48.552612287 Katarzyna Enerlich +48.552612287 kasiaene@vp.pl 6
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. B. Krzywoustego Szarych Szeregów 15 Barbara Grędecka +48.598422217 Joanna Iwańska +48.607451336 joanna_iwanska1@tlen.pl 10
Słupsk II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Mickiewicza 32 Mariusz Domański +48.598424894 Stanisław Stefański +48.604406891 stestach@wp.pl 35
Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej Kościuszki 131 Piotr Cesarz +48.585623092 Aleksandra Marczak +48.605722141 zofia5757@wp.pl 7
Starogard Gdański Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Sobieskiego 6 Tadeusz Burczyk +48.585622249 Wojciech Wardyn +48.604969805 wardyn@zse.com.pl 7
Sztum Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza Kasprowicza 3 Wiesława Kowalik +48.556404050 Mariusz Krause +48.662048069 jasminowa7@wp.pl 4
Tczew II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Królowej Marysieńki 10 Dorota Kościjańczuk +48.585316960 Andrzej Demski +48.518140103 demski_andrzej@wp.pl 8
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585313609 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 15
Ustka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Mikołaja Kopernika Bursztynowa 12 Józef Masłowski +48.598147106 Sylwia Cur - Kowalczyk +48.512325167 sylwia.cur.kowalczyk@gmail.com 4
razem
13 21             225


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Będzin II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Teatralna 5 Agnieszka Hetman +48.322674580 Barbara Rudy +48.660910589 rzym33@wp.pl 32
Będzin Zespół Szkół Techniczno-Usługowych 11-go Listopada 3 mgr inż. Halina +48.322677758 Agata Firek +48.690606077 zstubedzin@wp.pl 4
Bielsko - Biała I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika listopadowa 70 mgr Bogusław Głąbek +48.338212574 liliana gardaś +48.503140843 liliana.gardas@gmail.com 10
Chorzów AZSO Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 Krystian Kazimierczuk +48.603855284 krystian70@poczta.onet.pl 10
Chorzów Publiczne Liceum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda Kościuszki 11 Wojciech Kolarz +48.322495044 Mariola Przybył +48.888354375 mariola.przybyl@pro.wp.pl 15
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 agneswiki@o2.pl 15
Częstochowa VI Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Łukasińskiego 40 Tadeusz Kałużny +48.343231163 Justyna Bitner +48.691258488 aneta.152@wp.pl 5
Dąbrowa Górnicza I liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego Kopernika 40 Beata Bończak +48.322623093 Małgorzata Sobczyk +48.604616188 considero@wp.pl 4
Dąbrowa Górnicza Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - III Liceum Ogólnokształcące im. Lucjana Szenwalda Prusa 3 Artur Iwan +48.322642582 Ewa Wróbel +48.600224063 ewawrobelek@interia.eu 4
Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego Harcerska 12 Jerzy Maduzia +48.324717264 Ewa Kubińska +48.324717264 ewka.kub@wp.pl 12
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Głowackiego 6 dr Jolanta Mol +48.322517334 Anna Richter +48.506221924 richter.ania@gmail.com 10
Kozy Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego plac ks. Karola Kochaja 1 Alina Nowak +48.338174382 Miłosz Zelek +48.515189079 zelekm@gmail.com 4
Lubliniec Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych ks. płk. J. Szymały 3 Joanna Walczak +48.343511431 Iwona Lewke +48.343511431 zso-t@o2.pl 5
Pszczyna Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, III Liceum Ogólnokształcące Kazimierza Wielkiego 5 Damian Cieszewski +48.322103620 Elżbieta Jasińska +48.784691586 edelgarda@gazeta.pl 5
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41 Tadeusz Chrószcz +48.324222787 Rafał Morawiec +48.609766095 historiarafal2@gmail.com 10
Rybnik Zespół Szkół nr 3 - V Liceum Ogólnokształcące Orzepowicka 15a Paweł Kaszyca +48.324227081 Marek Atak +48.608588328 marek.atak@o2.pl 10
Rybnik Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica Kościuszki 5 Grażyna Kohut +48.324329811 Agnieszka Zaremba +48.790498575 a.zaremba@zstrybnik.pl 7
Siemianowice Śląskie Katolickie Liceum Ogólnoksztalcące 1-go Maja 1 Jolanta Latkowska-Buda +48.322282293 Łukasz Minkina +48.573427669 lukasz-minkina@tlen.pl 8
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Pl. Waldemara Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Sławomira Dziewięcka +48.601358354 sdziewiecka@gmail.com 10
Tarnowskie Góry I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej Opolska 28 Barbara Gierak-Pawlak +48.322852845 Tomasz Tomaszewski +48.728825014 to2to@interia.pl 5
Wisła Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich im. Władysława S. Reymonta ul. Reymonta 2 Beata Iwaniuk +48.338552474 Henryk Podżorski +48.660242462 henrykp1@wp.pl 4
Żywiec I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Słowackiego 2 Halina Badora +48.338612113 Piotr Rypień +48.792003992 piotrekrypien@tlen.pl 12
Żywiec Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Mickiewicza 6 ADAM ZOŃ +48.338612196 Leszek Caputa +48.338612196 ZSEG@ZSEG.HG.PL 25
Żywiec Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych KEN 3 Bogusław Wyleciał +48.338613428 Lucjan Sawicki +48.334754435 lucjansawicki1@tlen.pl 10
razem
16 24             236


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kielce I Ogólnokształcące Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej-Dębickiej Rzeczna 2 Marek Kołodziejczyk +48.413010113 Rafał Świeczko +48.514416160 rafalswieczko@wp.pl 4
Kielce IV Liceum Ogólnokształcące Radiowa 1 mgr Edyta Lato +48.413676505 Rafał Świeczko +48.514416160 rafalswieczko@wp.pl 25
Kielce VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego Aleja Legionów 4 Iwona Kijewska +48.413676185 Joanna Olejniczak +48.793072831 gosiabiel@wp.pl 0
Kielce Zespół Szkół Elektrycznych im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego R. Kaczorowskiego 8 mgr Aleksandra Szulc +48.413680570 Katarzyna Ciszewska +48.663319309 k.cisz@wp.pl 4
Łopuszno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Kardynała Karola Wojtyły Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.604701698 piotr.j.starzyk@interia.pl 20
Staszów Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 11 Listopada 3 Anna Karasińska +48.158642583 Tomasz Bielecki +48.518750732 bielecki.tomad@gmail.com 5
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Artur Szczukocki +48.505082671 a.szczukocki@op.pl 10
razem
4 7             68


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Działdowo II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II Polna 11 Wiesław Smereczyński +48.236973333 Wioletta Pszuk +48.697209929 atteloiw@poczta.onet.pl 4
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Kazimierza Jagiellończyka Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.556258881 Elżbieta Paprocka +48.502263025 el.paprocka@wp.pl 6
Elbląg Zespół Szkół Pijarskich im. św. Mikołaja Saperów 20 Rafał Roszer +48.552333619 Elżbieta Paprocka +48.502263025 el.paprocka@wp.pl 6
Ełk I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3 Robert Hoffmann +48.876103030 Jarosław Jelski +48.501764225 jaroslaw.jelski@vp.pl 22
Ełk Zespół Szkól nr 6 im. Macieja Rataja Kajki 4 mgr inż Artur Bońkowski +48.876102362 Aneta Piotrowska +48.789208175 anetpio3@wp.pl 4
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego Traugutta 1 Iwona Rosa +48.874282230 Marek Cieślewicz +48.604101965 cieslewicz.marek@gmail.com 8
Giżycko Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej Mickiewicza 27 Henryk Kondratowicz +48.874283021 Mirosław Plaugo +48.660516853 p3m@wp.pl 4
Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida 3 Maja 24 Barbara Przeradzka-Martko +48.564726020 Aleksandra Dreszler +48.662070991 aleksandra.dreszler@gmail.com 14
Olsztyn II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Małłków 3 Krzysztof Wiśniewski +48.895272455 Mariusz Tyl +48.896768411 cmtyl@o2.pl 14
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir Jażdżewski +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 5
Olsztyn XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów Bałtycka 4 Marzena Tymińska +48.895276431 Krystyna Bem +48.895276431 k.bem@wp.pl 4
Olsztyn Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych Bałtycka 37 a Krzysztof Salczyński +48.895275191 Danuta Łokuciejewska +48.666056076 d.lokuciejewska@zset.olsztyn.pl 4
Ostróda Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi Sportowa 1 Henryk Rybacki +48.896463793 Krzysztof Olszko +48.603618994 krol451@wp.pl 65
Pisz Zespół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego plac Daszyńskiego 9a Wiesława Jankiewicz +48.874251500 Marta Listowska +48.796111667 martkal@interia.pl 2
razem
8 14             162


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga al.Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Adam Rogalla +48.601588307 adminadam@o2.pl 10
Leszno II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika ul. B. Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 10
Ostrów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Reymonta Wrocławska 48 Karol Marszał +48.627385528 Donata Konieczna +48.668805446 dona2@tlen.pl 8
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Robert Śniegocki +48.533417073 rotmistrz@wp.pl 30
Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny ul Garbary 24 Lucyna Woch +48.618527705 Ewa Dybowska +48.608063864 liceum@marynka.edu.pl 7
Poznań Publiczne Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. bł. Natalii Tułasiewicz Głogowska 92 ks. Piotr Kuś +48.616622429 Maria Pacholska +48.609689571 mariapacholska@plusnet.pl 11
Poznań Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej Świerkowa 8 Małgorzata Nawojczyk +48.618321949 Marzena Olejniczak +48.609033595 zsm@poznan.interklasa.pl 6
Poznań Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego ul.św.Floriana 3 Elżbieta Kirchner +48.618411128 Aleksandra Ślonzak +48.604709854 ola.slonzak@poczta.fm 10
Śrem Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego Poznańska 11 Piotr Mulkowski +48.612810024 Krzysztof Grzesiak +48.606346532 krzyg0@vp.pl 10
Września Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Witkowska 1 Violetta Zdunowska +48.614360230 Teresa Jabłońska +48.502082431 teresa60@op.pl 6
Września Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr Romana Abrahama ul. Kaliska 2a Włodzimierz Wawrzyniak +48.614360515 Aneta Opielska +48.661617717 aneta.opielska@onet.pl 10
Zbąszyń Zespół Szkół nr 1 im. Stefana Garczyńskiego Powstańców Wlkp. 43 Bogusław Pietrusiewicz +48.683846168 Bogusław Pietrusiewicz +48.503029102 dyr-lozb@oswiata.org.pl 4
Złotów I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Boh. Westerplatte 9 Karolina Skotarczak-Dobrzyńska +48.672650092 Jacek Kaczmarek +48.721991805 j.kaczmarek89@wp.pl 20
razem
8 13             142


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gryfice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Wałowa 18 Jolanta Folwarska +48.913842670 Elżbieta Szymańska +48.798726260 easzymanscy@o2.pl 4
Gryfice ZSP im. Cz. Miłosza 11 Listopada10 stanisław Stolz +48.913842977 Małgorzata Rusin +48.667996973 malgorzatarusin5@wp.pl 15
Koszalin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois Komisji Edukacji Narodowej 1 Rafał Janus +48.943423829 Tomasz Sołtysiak +48.602456186 t.soltysiak@liceumdubois.pl 10
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.943424351 Rafał Kosowski +48.502238031 rkosowski@interia.pl 40
Koszalin Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika Władysława Andersa 30 mgr Jadwiga Topolan +48.943422218 Maciej Żytkiewicz +48.609099610 maczyt@o2.pl 10
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. MiIeszka I ul. Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 Edyta Ostapkowicz +48.914336117 edyta.ostapkowicz@wp.pl 30
Szczecin Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Maksymiliana Marii Kolbego al. Wojska Polskiego 76 Maciej Muszyński +48.914233857 Maciej Kopeć +48.914233857 katolickie@gmail.com 10
Szczecin V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka Ofiar Oświęcimia 14 Szczecin Hanna Bartnik +48.914232802 Wojciech Gierczak +48.509263406 wogi@wp.pl 5
Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Romera 2 Mirosław Mika +48.914394052 Małgorzata Kryk +48.512252550 kryczki@poczta.onet.pl 5
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 30
razem
4 10             159


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
133 208         2390